Online Mağaza: https://www.rtv2.com

Burda size kalıp silikonlarının, epoksi, polyester, poliüretan ve sarf malzemelerinin özelliklerinden bahsedeceğiz. Sayfayı aşağıya doğru kaydırarark makaleleri olkumaya başlayabilirsiniz

E- Seri Rtv2 Kalıp Silikonları

E- Seri Rtv2 Kalıp Silikonları

E seri kalıp silikonlarımız dolgu içermeyen yüksek yırtılma ve germe direncine sahip fabrika üretimine müdehale yapılmadan satışa sunulan orjinal Rtv-2 Kalıp Silikonlarıdır.


E-seri Rv2 kalıp silikonları 4 farklı sertlikte satışa sunulmuştur.
E-seri Rtv-2 kalıp silikonları ambalaj şekilleri 1-5-25 kg olarak hazırlanmıştır.
E-seri kalıp silikonları 190 ° sıcaklığa kadar dayanım gösterir.
E-seri kalıp silikonları Gıda için kullanılacaksa katalizörün koku ve tat ile gıdayı etkiledigini unutmayın, gıda için kullanmanız gereken silikon Aksil G- seri kalıp silikonlarıdır.
E-seri kalıp silikonu sıvı halden silikon haline geçerken %0,3 (binde3) oranında küçülme yapar.
E-seri kalıp silikonları kendi cinsinden başka objelere yapışmaz bu yüzden kalıp ayırıcı kullanma zorunluluğu yoktur, Fakat parlak ve pürüzsüz yüzey için sıvı kalıp silikonunu dökmeden önce model yüzeyine sprey kalıp ayırıcı uygulamanız pürüzsüz ve parlak silikon kalıp elde etmenizin yanında daha uzun süre dayanacak daha geç eskiyecek silikon kalıp elde etmenizi sağlar.
Tüm E-seri kalıp silikonlarında en ince detayda kopyalama yapabilirsiniz, kalıp silikonu shore degeri yükseldikce akışkanlık azalır: sert silikonlarda detay için katalizör miktarını düşürerek kalıp silikonunun modele tam oturması için zaman verin harika kalıplar elde edersiniz.

E-seri Kalıp silikonu Çeşitlerinden kısaca bahsedecek olursak

E-10 Kalıp silikonu

E-10 kalıp silikonlarımız exstra soft yumaşacık saglam ve Detaylar konusunda uzman harika detay alan kalıp silikonlarıdır.
ürün genel olarak 10- 15 cm’ye kadar büyüklükte alçı, taş tozu, mum, sabun gibi objelerde kullanımını tavsiye ediyoruz.
ince hassas detayların önemli olduğu tüm ürünler için kullanılabir.
Polyester, Epoksi, Poliüretan Gibi ısınan ve saldırgan ürünlere dayanım sağlar.

E-15 Kalıp Silikonu

E-15 kalıp silikonlarımız soft silikonumuz yumuşak, germe, sünme direnci yüksek detay kopyalamada uzmandır.
E-15 kalıp silikonu genellikle 10-30 cm arası alçı, taş tozu, mum, polyester, epoksi, beton, gibi ürünlerin kalıplarında tavsiye ediyoruz.
ince hassas detayların alıması yanında E-10’a göre bir miktar sert oluşu büyük objelerde ölçünün sabit kalması için avantaj saglar.

E-20 Kalıp Silikonu

E-20 kalıp silikonlarımız standart sertlikte Germe, Sünme, Yırtılma Direnci yüksek orta boy ve büyük kalıplar için usta bir kopyalama silikonudur.
E-20 kalıp silikonu genellikle 25-100 cm arası modellerin kalıplaması için idealdir.
sert olması küçük objelerin çıkmasını zorlaştırır, Boyutları küçük alçı kokulu taş mum sabun gibi objeler kalıptan çıkartmakta zorlanılır.
Camelyaf işlemelerinde, polyester döküm çalışmalarında, epoksi döküm & laminasyon işlerinde, kültür tuglası, dekoretif taş, işlerinde, mobilya ayağı & süsü işlerinde poliüretan dökümlerde rahatlıkla kullanılabilir.

E-25 Kalıp Silikonu

E-25 kalıp silikonlarımız kendi türü haricinde yapışma yapmayan rtv-2 kalıp silikonları içinde en sertidir. Yırtılma, Germe, Dirençleri çok yüksek büyük objeler için vazgeçilmez kopyalama silikonudur.
E-25 kalıp silikonlarımız 4 mt ye kadar büyüklükte ürünlerin kopyalamasında rahatlıkla kullanılır.
Camelyaf işlemelerinde, polyester döküm çalışmalarında, epoksi döküm & laminasyon işlerinde, kültür tuglası, dekoretif taş, işlerinde, mobilya ayağı & süsü işlerinde poliüretan dökümlerde rölyef kopyalamada kalıp silikonundan beklenen verimin çok üstünde performansla çalışılabilecek bir kalıp silikonudur

rtv2

Şu ana kadar 1 yorum

Arzu Yayın tarihi23:50 - 14 Ağustos 2019

kokulu taş için kalıp silikonu olarak E10 kullandık sonuç harika artık hazır satılan silikon kayıplardan almaya gerek yok

Bir Cevap Yazın